איריס רפפורט

שאלות ותשובות

שאלות

 • ש':
  למה בעצם כדאי לנו להגיע אליכם
  ת':
  הסיבה המרכזית הינה היכולת שלנו להתאים את גופי התאורה לחלל אותו אתם רוצים לעצב , מאחורינו שנות ניסיון רבות בעיצוב בתים ועסקים וכמובן אצלנו תוכלו לראות את המבחר הגדול ביותר של גופי התאורה אותם אנו מייצרים לכן נוכל להציג בפניכם שלל אפשרויות ועיצובים.
 • ש':
  האם ניתן לשלב תאורה חסכונית בגופי התאורה
  ת':
  בכל המקרים ניתן לשלב תאורה חסכונית בגופים אם באמצעות נורות לד או נורות פלורסנטיות , יש הרבה שיקולים בבחירת סוג הנורות בגופי התאורה כמו עוצמת האור , תפוקת חום , מחיר הנורות וכו' אנו נדע להתאים לכם להתאים לכם את סוג הנורות בהתאם למכלול השיקולים ויחס עלות תועלת .
 • ש':
  האם זה גם נותן אור או שזה רק מנורות לאווירה
  ת':
  התשובה הפשוטה היא כן , זה תלוי כמובן בסוג הגוף אולם מרבית גופי התאורה מפיקים אור מצוין וחזק ומרביתם יכולים להאיר חללים גם גדולים במיוחד בנוסף קיימים גופים אשר נועדו לייצר תאורת אוירה ואז עוצמת האור תהייה פחותה .
 • ש':
  האם ניתן לייצר כל גוף תאורה שעולה לנו בדמיון
  ת':
  התשובה במקרה זה היא מורכבת , קיימים מאות דגמים אותם ייצרנו במשך השנים ואנו בטוחים שנוכל להציע לכם מספיק דגמים שיענו על הצרכים שלכם , ניתן לייצר וריאציות ואלתורים על הדגמים הקיימים ולעתים גם לייצר דברים חדשים לחלוטין לפי דמיונכם זה תלוי במגבלות החומר והאמת גם בערך הכלכלי .
 • ש':
  האם רצוי לתאם את ביקורינו בסטודיו
  ת':
  שעות העבודה שלנו הם מתשע עד חמש וביום שישי שמונה עד אחת , מאחר ומדובר על סטודיו ולא חנות בקניון יכול להיווצר מצב שלא נהיה בזמן מסויים לכן רצוי לתאם את בואכם משני טעמים כדי שלא תגיעו לחינם וגם כדי שנוכל להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב בזמן בואכם , כמובן שאין זה מחייב דבר מצידכם ובנוסף ניתן לקבוע פגישה גם מעבר לשעות העבודה התאום מראש.
 • ש':
  איך אנחנו מקבלים את המוצרים
  ת':
  גופי התאורה יוצאים מאיתנו כשהם ארוזים ומוכנים להתקנה , כל מה שנותר לכם הוא להתקין אותם אצלכם בבית ןהכניס נורות להדליק את האור ולהנות .
 • ש':
  האם באתר מוצגים כל הדגמים שלכם
  ת':
  ממש לא , התמונות שרואים באתר הנן מדגם מייצג של האפשרויות והסגנונות אותם אנו מעצבים ומייצרים , הרעיון הוא התרשמות כללית מהיכולות שלנו ומהאפשרויות הנפתחות בפני הלקוח צריך לזכור שחלק גדול מהדגמים קיימים במס' גדלים למשל מנורת אפ\דאון מופיע באתר בגודל 20 ס"מ אך היא קיימת גם בגדלים של 40 ו-60 ס"מ .
 • ש':
  האם אתם עורכים ביקורי בית
  ת':
  בדרך כלל לאור ניסיוננו אנחנו יכולים לעצב את התאורה אצלנו בסטודיו על פי שירטוטים תמונות וכד' .
  ביקור בית אנו עורכים במקרה של התלבטות הלקוח או עקב תנאים לא שגרתיים במקום העיצוב וזאת לאחר ביקור אצלנו בסטודיו . כמו כן אנו עורכים פגישות ייעוץ תאורה בבית הלקוח לאלה שלא רוצים להגיע לסטודיו (נדיר) הפגישה בתשלום אשר יזוכה במידה ותתבצע עסקה .
 • ש':
  מה לגבי התקנת הגופים
  ת':
  גופי התאורה בדרך כלל קלים להתקנה , אנחנו לא מתקינים אך נוכל להמליץ לכם על מתקינים עצמאיים שיש להם ניסיון רב בהתקנת גופי התאורה שלנו אבל זה כמובן לא מחייב .
 • ש':
  מה זמן האספקה של המוצרים
  ת':
  זמן האספקה נע אם אין את המוצרים במלאי ( ובדרך כלל אין ) נע סביב שלושה שבועות , במיקרים מיוחדים ניתן לקצר את זמן האספקה אבל זה תלוי בהזמנה ובדגמים .

פרטים


איריס רפפורט - סטודיו לעיצוב תאורה
דרך התמר 66 מושב בן-שמן
טלפון - 089229775
פלאפון - 6\050-7937777
פקס -089291717
אימייל - irislamps@walla.co.il

יצירת קשר - 08-9229775

© 2022 כל הזכויות שמורות לאיריס רפפורט בע"מ